Archiv aktualit

PF 2019

21.12.2018 - Přejeme Vám krásné vánoční svátky a mnoho zdraví, štěstí a pohody v novém roce.

Vysavač listí

1.11.2018 - Se začátkem listopadu začalo období opadávání listů. Každá domácnost se zahrádkou jistě ocení elektrický vysavač listí. Hodí se nejen na zahrádku, ale i na úklid chodníku. Můžete s ním vysávat, foukat nebo drtit. Velmi snadnou obsluhu zajišťuje sběrný vak, vodící kolečka nebo přídavná rukojeť.

Vibrační čerpadlo 300W- 3 žílový / 10 m kabel

24.8.2018 - Srpnovou novinkou je vibrační, ponorné čerpadlo Gardenius, které je ideální na přečerpání vody z úzké studny. Jednoduše a rychle přečerpáte za hodinu až 1100 l vody. Čerpadlo můžete využít k vysušování po povodních nebo přemístění vody. Ponorným čerpadlem můžete čerpat čistou, lehce nebo silně kontaminovanou vodu.

Vysokotlaké čističe GARDENIUS

27.2.2018 - Blíží se jaro, které je vhodné nejen pro začátek setby, ale je to taktéž doba, která je úzce spjatá s úklidem. V zimních měsících jen těžko někoho napadne, že bude věnovat čas mytí jízdního kola, dlažby nebo automobilu. Ale jakmile vysvitne sluníčko a teploty se vyšplhají nad 15°C, mnohé to vyláká ven a hned začnou přemýšlet co budou dělat. Jste již na tuto dobu připraveni? Čištění teras, dlažeb, dvora, i stěn domu či automobilu mohou dát fyzicky pěkně zabrat, ale s pomocí wapky nebo-li vysokotlakého čističe značky GARDENIUS, to pro vás bude hračka.

Sudové čerpadlo Gardenius

4.7.2017 - Představujeme Vám nové čerpadlo do sudu, které Vám pomůže při čerpání odchycené vody ze sudu. Maximální dopravní množství je 5000 litrů za hodinu, což je dostatečné pro vyčerpání dostatečného množství vody.

Nová čerpadla Gardenius

14.6.2017 - Představujeme Vám nová čerpadla Gardenius, která se vyznačují skvělou funkčností a škálou výkonu. Prohlédněte si je.

Kvalitní značka na zahradní nářadí

5.4.2016 - Značka Gardenius je nová značka kvalitního zahradního nářadí jako jsou teleskopické nůžky, hrábě, čerpadla a další zahradní nářadí. Dále pod značkou GARDENIUS nalezente vysokotlaké čističe s kvalitním zpracováním.


archiv aktualit